Про нас

       
   Партнерами проекту є Миргородська міська рада;  Центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді,  громадські, державні та інші організації і установи, які надають соціальні та інші послуги переміщеним особам. Під час дії  Проекту  до співпраці залучаються  волонтери, які діляться досвідом та надають допомогу переселенцям не тільки на території м. Миргород, але й на всій території  України, що сприяє  своєчасній адаптації   ВПО і надє  їм  можливість   долучитися до суспільно-громадської життєдіяльності задля миру і стабільності в нашій країні.

В м. Миргород  є досвід роботи з внутрішньо переміщеними особами. Сумісно з ПРООН  реалізовано три проекти. А в рамках  реалізації проекту ПРООН «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні» було створено п`ять робочих місць та працевлаштовано п`ять переселенців до Центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді. Плідна співпраця є взаємовигідною і направлена на досягнення загальної мети – зміцнення механізмів адаптації ВПО. Тому було дуже доцільно створити  робочі місця  для «кейс-менеджерів» та облаштувати їх на базі Центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді. Кожне робоче місце буде мати єдину базу даних внутрішньо переміщених осіб,  програмне забезпечення, завдяки якому буде можливо в режимі «он лайн» обмінюватись інформацією  з місцевою владою, з Управлінням праці та соціального захисту населення, центром зайнятості, Пенсійним фондом, Міграційною службою, навчальними та медичними закладами, громадськими та благодійними організаціями для  надання послуг ВПО за принципом «кейс-менеджменту» в єдиному місці, уникнувши людину від потреби  ходити по різним інстанціям.

                          Прибувши на нове місце перебування внутрішньо переміщені особи  натрапляють на багато  проблем, які не спроможні вирішити самотужки. Куди звертатися , що робити, хто надасть допомогу? – ці питання ставить кожна людина, як тільки опиняється у   місті , яке на невідомий час стане її новим домом. І починається довгий  шлях переселенця  по різних інстанціях. Це дуже впливає на психо-емоційний стан людини, який і так вже підірваний  наслідками складної ситуації  в країні.  Наша задача  - допомогти, надати інформацію, оцінити потреби конкретної  людини внутрішньо переміщеної із зони АТО, розглянути кожну ситуацію, як окремий випадок і надати в комплексі конкретну допомогу. Отримання статусу переселенця , оформлення пенсії, соціальних виплат, відновлення загублених документів, допомога в  працевлаштуванні, інформування про наявність вакансій у центрі зайнятості, допомога в пошуку житла, допомога в наданні медичних послуг, влаштування в дошкільні та шкільні заклади, надання гуманітарної допомоги, психологічна підтримка, юридична підтримка, соціально-побутова допомога  - все це різновиди допомоги, якої потребує  ВПО  і які можливо  вирішити,  завдяки системі  взаємодії  установ  державного  і громадського  сектору,  за принципом «кейс-менеджменту». Електронна база даних ВПО, де  зазначені всі потреби конкретної людини(родини) , обмін інформацією в режимі «он лайн»  буде сприяти  скорішому наданню  допомоги.